Ivica Olić opuści Bayern Monachium

Ivica Olić opuści Bayern Monachium fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: France Football

Reprezentant Chorwacji nie zdecydował się na prolongatę kontraktu, w związku z czym odejdzie z Bawarii po zakończeniu sezonu.

Jako że 32-letni zawodnik nie ma większych szans na grę w podstawowym składzie zespołu z Bawarii, oczywistym rozwiązaniem w jego przypadku będzie ouszczenie klubu, w którym obecnie gra.

Ivica Olić ma jeszcze pół roku do końca kontraktu, łączącego go z Bayernem Monachium i jak już wcześniej zapowiedział, nie zamierza przedłużać kończącej się umowy, aby dalej pełnić rolę zmiennika Mario Gomeza.

Spośród klubów zainteresowanych usługami Chorwata wymieniało się podczas zimowej sesji transferowej Borussię Dortmund, a transfer ten miałby się dokonać w wypadku odejścia z Signal Iduna Park Lucasa Barriosa. Jak wiadomo, Paragwajczyk pozostał w zespole prowadzonym przez Jürgena Kloppa, więc temat przenosin Chorwata do Dortmundu również ucichł.

Z tej sytuacji zamierza skorzystać VfL Volfsburg, klub, który prawie w każdym okienku transferowym poczynia kilka ciekawych ruchów kadrowych. Sugeruje się, że jeszcze przed zakończeniem sezonu w Niemczech Ivica Olić otrzyma z miasta Volkswagena ofertę dwuletniego kontraktu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy