Iwański wraca do Lubina!

Iwański wraca do Lubina!
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Maciej Iwański miał występować od tego sezonu w barwach tureckiego Antalyaspor Kulubu. Z transferu nic jednak nie wyszło. Turcy nie wywiązali się bowiem z uzgodnień finansowych. Antalyaspor <i> "nie udzielił g(...)

Maciej Iwański miał występować od tego sezonu w barwach tureckiego Antalyaspor Kulubu. Z transferu nic jednak nie wyszło. Turcy nie wywiązali się bowiem z uzgodnień finansowych. Antalyaspor "nie udzielił gwarancji bankowych Zagłebiu". Skutkiem tego był powrót obiecującego pomocnika na stare śmieci - do Lubina.

Więcej na temat: Włochy Polska Ekstraklasa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy