Jacek Góralski otrzymał niespodziewaną ofertę z Polski

Jacek Góralski otrzymał niespodziewaną ofertę z Polski fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gazeta Krakowska

Jacek Góralski wróci do Polski? Według informacji, które podaje „Gazeta Krakowska” ofertę złożyła pomocnikowi Wisła Kraków.

Jacek Góralski ma za sobą nieudany okres w Bundeslidze. Po przeprowadzce do VfL Bochum liczono, że będzie ważnym zawodnikiem tej ekipy, a i na kanwie występów w Niemczech, załapie się do kadry na mundial w Katarze.

Przez problemy zdrowotne nie było mu dane występować pod batutą Czesława Michniewicza na turnieju czterolecia.

Ostatnie miesiące również nie były udane dla defensywnego pomocnika, dlatego też działacze klubu doszli do wniosku, że chcą się go pozbyć.

Od jakiegoś czasu otrzymał on wolną rękę w poszukiwaniu nowych barw, a gdy chętnych brakowało, postanowiono rozwiązać z Góralskim kontrakt za porozumieniem stron.

Teraz 30-latek pozostaje bez przynależności klubowej i może szukać dla siebie nowego pracodawcy. Gdzie trafi? Okazuje się, że na biurku pojawiła się pierwsza, dosyć zaskakująca propozycja.

Według informacji „Gazety Krakowskiej”, pochodzi ona z Wisły Kraków.

Wydaje się, że w ciągu kilku najbliższych dni powinniśmy poznać decyzję 21-krotnego reprezentanta Polski. Tu wiele powinno zależeć od innych ofert, które do Góralskiego spłyną.

Defensywny pomocnik w przeszłości grał dla takich ekip jak Kajrat Ałmaty, Łudogorec Razgrad oraz Jagiellonia Białystok.

W poprzednim sezonie zanotował cztery występy.

***

Klub z Ekstraklasy chce Jacka Góralskiego. To może być prztyczek w nos Wisły Kraków

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy