Jacek Góralski w nowym teledysku Kizo [WIDEO]

Jacek Góralski w nowym teledysku Kizo [WIDEO] fot. My To Sukces [YouTube]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: My To Sukces [YouTube]

Na Youtubie pojawił się teledysk do kawałka „Ultra” autorstwa Kizo. Wystąpił w nim Jacek Góralski.

Raperskie klimaty nie są obce Jackowi Góralskiemu. 21-krotny reprezentant Polski zna się z Kizo i w listopadzie zjawił się na jednym z jego koncertów, wchodząc nawet na scenę. W przeszłości brał już udział teledyskach muzyka. Teraz sytuacja się powtórzyła. Piłkarza można zobaczyć w obrazku stworzonym do kawałka „Ultra”.

W teledysku pojawili się również inni przedstawiciele świata sportu - pięściarz Adam Kownacki, zawodnik MMA, mistrz KSW Salahdine Parnasse oraz triathlonista Robert Karaś.

Wideo zostało opublikowane na YouTubie w czwartek. Aktualnie ma blisko 150 tysięcy wyświetleń.

Góralski od lata jest zawodnikiem Wieczystej Kraków. Mając propozycje z wyższych szczebli rozgrywkowych, zdecydował się wspomóc ekipę rywalizującą w III lidze. Do tej pory, licząc z Pucharem Polski, rozegrał w jej barwach 13 meczów. Zdobył jedną bramkę i zanotował dwie asysty.

Drużyna prowadzona przez Sławomira Peszkę z dorobkiem 41 punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli swojej grupy i przynajmniej na razie jest na dobrej drodze, by osiągnąć upragniony cel, jakim jest awans.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kylian Mbappé z najlepszym sezonem w karierze. A jeszcze nie powiedział ostatniego słowa... Kylian Mbappé z najlepszym sezonem w karierze. A jeszcze nie powiedział ostatniego słowa... Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy