Jacek Góralski zmienia klub. Wszystko dopięte na ostatni guzik!

Jacek Góralski zmienia klub. Wszystko dopięte na ostatni guzik! fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Okno Transferowe [YouTube]

Jacek Góralski nie będzie dłużej występować w Kajrace Ałmaty. Polak przenosi się z do VfL Bochum i już przeszedł testy medyczne przed formalnym zatwierdzeniem operacji - przekazał Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe”.

29-latek jest typem klasycznego defensywnego pomocnika, który większość pracy ukierunkowuje na odbiór piłki. W tej chwili coraz trudniej o takich zawodników.

Ten deficyt w dużej mierze sprawił, że „Góralem” zainteresowało się kilka klubów, w tym przedstawiciel Bundesligi.

Polak znajduje się w takim momencie kariery, że raczej drugiej szansy na spróbowanie swoich sił w jednej z najlepszych lig europejskich mieć nie będzie. Biorąc to pod uwagę, zdecydował się na transfer do VfL Bochum.

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk, Jacek Góralski opuścił zgrupowanie biało-czerwonych i przeszedł już testy medyczne. Następstwem tego będzie podpisanie umowy ważnej do 30 czerwca 2024 roku.

Dziewiętnastokrotny reprezentant Polski ma za sobą występy w Łudogorcu Razgrad czy Kajracie Ałmaty. W ojczyźnie bronił barw między innymi Jagiellonii Białystok.

VfL Bochum to trzynasta siła Bundesligi. Jego trenerem jest Thomas Reis, który buduje zespół w oparciu o mieszankę doświadczenia z młodością.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy