Jagiellonia Białystok bliska pierwszego zimowego transferu. Obrońca zdecydowany na nowe wyzwanie

Jagiellonia Białystok bliska pierwszego zimowego transferu. Obrońca zdecydowany na nowe wyzwanie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fotbollskanalen

Jetmir Haliti przyznał na łamach „Fotbollskanalen”, że nie przedłuży wygasającego kontraktu z AIK-iem na rzecz wyboru jednej z zagranicznych ofert. Wśród nich wysokie notowania ma propozycja Jagiellonii Białystok.

W ostatnim czasie pojawiły się w mediach doniesienia na temat zainteresowania usługami kosowskiego defensora ze strony klubu z Podlasia. Od tego momentu niewiele informacji przedostawało się do sieci w tej kwestii.

Teraz uległo to zmianie za sprawą samego piłkarza, który na łamach „Fotbollskanalen” przekazał, że odrzucił ofertę przedłużenia wygasającej umowy z AIK-iem na rzecz podjęcia zupełnie nowego dla siebie wyzwania.

- Mogę powiedzieć tyle, że zdecydowałem się zagrać w miejscu, w którym jeszcze nie byłem. Mam konkretne propozycje od zagranicznych klubów i zobaczymy, jak wszystko się potoczy - zdradził Jermir Haliti.

Obecnie panuje duże przekonanie, że 27-letni środkowy obrońca, mogący również grać na lewym boku defensywy lub wahadle, postanowi kontynuować karierę właśnie w Jagiellonii Białystok.

Jednokrotny reprezentant Kosowa był do tej pory związany wyłącznie ze szwedzkimi drużynami. W AIK-u występuje od stycznia 2021 roku z krótką przerwą na pobyt w Mjällby AIF.

W zakończonym niedawno sezonie zanotował trafienie i dwie asysty w 25 meczach.

Wcześniej nie odgrywał istotnej roli w zespole, bo do wspomnianego dorobku dołożył tylko cztery występy. W dużej mierze było to spowodowane odniesioną kontuzją oraz przytoczonym wypożyczeniem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy