Jagiellonia Białystok bliska pozyskania króla strzelców II ligi

Jagiellonia Białystok bliska pozyskania króla strzelców II ligi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Nowym atakującym Jagiellonii Białystok ma zostać Michał Bednarski - poinformował „Przegląd Sportowy”.

Świetna postawa 24-latka na boiskach drugiej ligi została okraszona sięgnięciem przez niego korony króla strzelców za zdobycie 23 bramek w 29 występach w barwach Górnika Polkowice. Z tego też powodu nikogo nie może dziwić fakt, że zainteresowały się nim mocniejsze ekipy.

„Przeglą Sportowy” uważa, że najkonkretniejsza okazała się Jagiellonia Białystok, do której ma on definitywnie trafić.

Zawodnik Górnika Polkowice lada dzień ma przejść testy medyczne. Jeśli te wypadną pomyślnie, to parafuje długoterminowy kontrakt z drużyną prowadzoną przez Iwajło Petewa.

Wcześniej o napastnika miała walczyć też Arka Gdynia.

24-latek, który urodził się w Głogowie to wychowanek Chrobrego. Do Polkowic trafił zimą 2017 roku.

Bednarski zostanie zapewne trzecim letnim wzmocnieniem Jagiellonii. Wcześniej klub z Podlasia pozyskał Błażeja Augustyna i Macieja Masa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy