Jagiellonia Białystok: Maciej Stolarczyk nadal niepewny przyszłości? „Sytuacja daleka od spokojnej”

Jagiellonia Białystok: Maciej Stolarczyk nadal niepewny przyszłości? „Sytuacja daleka od spokojnej” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kuba Seweryn [Twitter]

Jagiellonia Białystok nadal nosi się z zamiarem zmiany trenera, co sugeruje Kuba Seweryn. Mimo to Maciej Stolarczyk poprowadzi zespół w spotkaniu przeciwko Stali Mielec.

Jagiellonia Białystok zajmuje w tabeli Ekstraklasy dopiero czternaste miejsce i celuje w tym sezonie w utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. W ostatnich pięciu spotkaniach ekipa ta zgromadziła na swoim koncie sześć punktów.

Między innymi dlatego nadal na włosku wisi posada trenera Macieja Stolarczyka. Każde potknięcie może skutkować roszadami na ławce trenerskiej.

Takiego zdania jest Kuba Seweryn, który poinformował, że sytuacja szkoleniowca jest "daleka od spokojnej".

„Maciej Stolarczyk poprowadzi Jagiellonię w meczu ze Stalą Mielec, ale sytuacja w klubie jest daleka od spokojnej pod tym względem” - stwierdził na Twitterze dziennikarz.

Co może być powodem takiego stanu?

„Tu raczej mało kto się zgodzi, bo jest duży regres względem pierwszych 11-12 kolejek pod wodzą trenera Stolarczyka.

W ostatnich 14 kolejkach Jaga wygrała dwa razy, praktycznie w każdym meczu jest słabsza od rywala. Drużyna ma od dawna problem, żeby się podnieść” - dodał dziennikarz na pytanie Cezarego Kucharskiego o powody potencjalnego zwolnienia byłego selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21.

Jagiellonia Białystok zmierzy się ze Stalą Mielec 3 kwietnia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy