Jagiellonia Białystok: Makuszewski i Borysiuk zostają w klubie [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok: Makuszewski i Borysiuk zostają w klubie [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok poinformowała o kontynuowaniu współpracy z Maciejem Makuszewskim i Arielem Borysiukiem.

Rozgrywki Ekstraklasy zostaną wznowione w najbliższy weekend. Mając jednak na uwadze kończące się kontrakty poszczególnych piłkarzy, działacze nie próżnują i robią wszystko, by przekonać ich do pozostania w klubie.

W tym miejscu warto wymienić Jagiellonię Białystok, w której barwach nadal będą występować Maciej Makuszewski i Ariel Borysiuk.

Ósma siła Ekstraklasy zdecydowała się skorzystać z zapisu w umowach i wspomnieni gracze mają grać w drużynie prowadzonej obecnie przez Iwajło Petewa, co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

Jeśli chodzi o pierwszego z wymienionych, Rozegrał on na wiosnę cztery mecze i strzelił jednego gola. Natomiast drugi z zawodników ma taki sam bilans.

Zajmująca obecnie ósme miejsce Jagiellonia Białystok zmierzy się w najbliższej kolejce z Cracovią w Krakowie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy