Jagiellonia Białystok: Makuszewski i Borysiuk zostają w klubie [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok: Makuszewski i Borysiuk zostają w klubie [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok poinformowała o kontynuowaniu współpracy z Maciejem Makuszewskim i Arielem Borysiukiem.

Rozgrywki Ekstraklasy zostaną wznowione w najbliższy weekend. Mając jednak na uwadze kończące się kontrakty poszczególnych piłkarzy, działacze nie próżnują i robią wszystko, by przekonać ich do pozostania w klubie.

W tym miejscu warto wymienić Jagiellonię Białystok, w której barwach nadal będą występować Maciej Makuszewski i Ariel Borysiuk.

Ósma siła Ekstraklasy zdecydowała się skorzystać z zapisu w umowach i wspomnieni gracze mają grać w drużynie prowadzonej obecnie przez Iwajło Petewa, co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

Jeśli chodzi o pierwszego z wymienionych, Rozegrał on na wiosnę cztery mecze i strzelił jednego gola. Natomiast drugi z zawodników ma taki sam bilans.

Zajmująca obecnie ósme miejsce Jagiellonia Białystok zmierzy się w najbliższej kolejce z Cracovią w Krakowie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy