Jagiellonia Białystok może zaskoczyć wyborem trenera

Jagiellonia Białystok może zaskoczyć wyborem trenera
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Radio Białystok | TVP Sport

Jagiellonia Białystok nosi się z zamiarem zwolnienia Macieja Stolarczyka, a jego miejsce na ławce trenerskiej może zająć Adrian Siemieniec - twierdzi Radio Białystok.

Jagiellonia Białystok plasuje się w tabeli Ekstraklasy na czternastym miejscu, a przewaga nad strefą spadkową wynosi raptem dwa punkty. Pojawiły się zatem informacji, że może dojść do roszad na ławce trenerskiej i zwolnienia Macieja Stolarczyka.

Choć były selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 na razie pozostaje na stanowisku, to kto wie, czy ten stan wkrótce nie ulegnie zmianie. Takie wieści podaje TVP Sport, które twierdzi, że posada szkoleniowca wisi na włosku.

Duży wpływ na przyszłość 51-latka może mieć fakt, że w ostatnich pięciu meczach jego zespół zgromadził na swoim koncie raptem sześć punktów.

Wydaje się prawdopodobne, że poprowadzi on drużynę jeszcze przeciwko Górnikowi Zabrze, a potencjalna strata punktów przesądzi o jego przyszłości. „Trójkolorowi” to bowiem bezpośredni przeciwnik w walce o utrzymanie.

Jeśli rzeczywiście dojdzie do zwolnienia Stolarczyka, to władze Jagiellonii mogą zaskoczyć wyborem następcy. Według informacji, które podaje Radio Białystok, faworytem jest Adrian Siemieniec.

31-latek w przeszłości pełnił funkcję asystenta Ireneusza Mamrotaw Chrorbym Głogów, Arce Gdynia, ŁKS-ie Łódź i właśnie w „Dumie Podlasia”.

Ostatnio natomiast samodzielnie odpowiada za wyniki trzecioligowych rezerw Jagiellonii, a za swoją pracę zbiera solidne recenzje. Być może nadszedł zatem odpowiedni moment, by wykonać krok naprzód.

Spotkanie pomiędzy drużyną Macieja Stolarczyka a Górnikiem Zabrze zaplanowano na 11 marca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy