Jagiellonia Białystok może zaskoczyć wyborem trenera

Jagiellonia Białystok może zaskoczyć wyborem trenera
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Radio Białystok | TVP Sport

Jagiellonia Białystok nosi się z zamiarem zwolnienia Macieja Stolarczyka, a jego miejsce na ławce trenerskiej może zająć Adrian Siemieniec - twierdzi Radio Białystok.

Jagiellonia Białystok plasuje się w tabeli Ekstraklasy na czternastym miejscu, a przewaga nad strefą spadkową wynosi raptem dwa punkty. Pojawiły się zatem informacji, że może dojść do roszad na ławce trenerskiej i zwolnienia Macieja Stolarczyka.

Choć były selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 na razie pozostaje na stanowisku, to kto wie, czy ten stan wkrótce nie ulegnie zmianie. Takie wieści podaje TVP Sport, które twierdzi, że posada szkoleniowca wisi na włosku.

Duży wpływ na przyszłość 51-latka może mieć fakt, że w ostatnich pięciu meczach jego zespół zgromadził na swoim koncie raptem sześć punktów.

Wydaje się prawdopodobne, że poprowadzi on drużynę jeszcze przeciwko Górnikowi Zabrze, a potencjalna strata punktów przesądzi o jego przyszłości. „Trójkolorowi” to bowiem bezpośredni przeciwnik w walce o utrzymanie.

Jeśli rzeczywiście dojdzie do zwolnienia Stolarczyka, to władze Jagiellonii mogą zaskoczyć wyborem następcy. Według informacji, które podaje Radio Białystok, faworytem jest Adrian Siemieniec.

31-latek w przeszłości pełnił funkcję asystenta Ireneusza Mamrotaw Chrorbym Głogów, Arce Gdynia, ŁKS-ie Łódź i właśnie w „Dumie Podlasia”.

Ostatnio natomiast samodzielnie odpowiada za wyniki trzecioligowych rezerw Jagiellonii, a za swoją pracę zbiera solidne recenzje. Być może nadszedł zatem odpowiedni moment, by wykonać krok naprzód.

Spotkanie pomiędzy drużyną Macieja Stolarczyka a Górnikiem Zabrze zaplanowano na 11 marca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy