Jagiellonia Białystok prowadzi rozmowy z napastnikiem. Strzelił gola w Premier League

Jagiellonia Białystok prowadzi rozmowy z napastnikiem. Strzelił gola w Premier League
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Jagiellonia Białystok szuka nowego napastnika, a na jej celowniku znalazł się Dennis Srbeny - podaje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Gwiazdą linii ataku Jagiellonii Białystok jest obecnie Marc Gual, który zdobył w tym sezonie 15 bramek w Ekstraklasie i dorzucił do tego siedem asyst. Od pewnego czasu wiadomo, że przygoda Hiszpana z zespołem z województwa podlaskiego dobiega końca. 27-latek miał już porozumieć się w sprawie warunków indywidualnych z Legią Warszawa. W zasadzie czekamy tylko na potwierdzenie transferu przez klub ze stolicy naszego kraju.

„Jaga” szuka następcy Guala, a takowym może stać się Dennis Srbeny. 29-latek jest piłkarzem SC Paderborn 07.

Niemiec trafił do niego na początku 2020 roku. W premierowej rundzie wiosennej strzelił pięć goli w Bundeslidze. W kolejnych sezonach już na drugim rodzimym szczeblu trafiał do siatki 16 i cztery razy. W obecnym również zdobył cztery bramki, ale z reguły wchodzi na murawę z ławki rezerwowych.

W przeszłości napastnik był związany z Norwich City, z którym awansował do Premier League i w rozgrywkach 2019/2020 strzelił w niej gola w spotkaniu z Evertonem. W lidze angielskiej zaliczył łącznie osiem krótkich występów.

Jagiellonia rozmawia z piłkarzem, który latem będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu. Tomasz Włodarczyk pisze, że jego oczekiwania finansowe nie ułatwiają dojścia do porozumienia, ale jest ono możliwe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy