Jagiellonia Białystok z komunikatem w sprawie Pāvelsa Šteinborsa [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok z komunikatem w sprawie Pāvelsa Šteinborsa [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok opublikowała oświadczenie dotyczące Pāvelsa Šteinborsa.

Kluby rzadko odnoszą się do doniesień transferowych publikowanych przez media. Jagiellonia jednak się na to zdecydowała. Informacje o możliwym odejściu Šteinborsa pojawiły się kilka dni temu.

„Nawiązując do pojawiających się medialnych pogłosek o rzekomym odejściu z klubu bramkarza Jagiellonii - Pavelsa Steinborsa, chcielibyśmy stanowczo zdementować te informacje. Łotewskiego golkipera wiąże umowa z naszym klubem i nie ma tematu jego odejścia. Pavels aktualnie rozpoczął z drużyną przygotowania do wiosennej części sezonu Ekstraklasy, a w najbliższą niedzielę (10.01) uda się z zespołem na zgrupowanie do tureckiego Belek” - napisała „Jaga” w komunikacie.

35-letni Šteinbors, wcześniej golkiper m.in. Arki Gdynia, trafił do Jagiellonii w zeszłym roku. Do tej pory rozegrał w jej barwach osiem meczów, notując jedno czyste konto.

Umowa doświadczonego bramkarza jest ważna do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy