Jagiellonia Białystok z komunikatem w sprawie Pāvelsa Šteinborsa [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok z komunikatem w sprawie Pāvelsa Šteinborsa [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok opublikowała oświadczenie dotyczące Pāvelsa Šteinborsa.

Kluby rzadko odnoszą się do doniesień transferowych publikowanych przez media. Jagiellonia jednak się na to zdecydowała. Informacje o możliwym odejściu Šteinborsa pojawiły się kilka dni temu.

„Nawiązując do pojawiających się medialnych pogłosek o rzekomym odejściu z klubu bramkarza Jagiellonii - Pavelsa Steinborsa, chcielibyśmy stanowczo zdementować te informacje. Łotewskiego golkipera wiąże umowa z naszym klubem i nie ma tematu jego odejścia. Pavels aktualnie rozpoczął z drużyną przygotowania do wiosennej części sezonu Ekstraklasy, a w najbliższą niedzielę (10.01) uda się z zespołem na zgrupowanie do tureckiego Belek” - napisała „Jaga” w komunikacie.

35-letni Šteinbors, wcześniej golkiper m.in. Arki Gdynia, trafił do Jagiellonii w zeszłym roku. Do tej pory rozegrał w jej barwach osiem meczów, notując jedno czyste konto.

Umowa doświadczonego bramkarza jest ważna do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. Występ na EURO zagrożony?! [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. Występ na EURO zagrożony?! [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry Erling Haaland niespodziewanie przegra wyścig o koronę króla strzelców Premier League?! Trwa wielka pogoń [WIDEO] Erling Haaland niespodziewanie przegra wyścig o koronę króla strzelców Premier League?! Trwa wielka pogoń [WIDEO] Tottenham na łopatkach i oddala się od Ligi Mistrzów! „Sroki” gromią „Koguty” [WIDEO] Tottenham na łopatkach i oddala się od Ligi Mistrzów! „Sroki” gromią „Koguty” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy