Jagiellonia Białystok zaczepia Artura Boruca [WIDEO]

Jagiellonia Białystok zaczepia Artura Boruca [WIDEO] fot. Artur Boruc [Instagram]
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Jagiellonia Białystok [Twitter]

Profil Jagiellonii Białystok na Twitterze zareagował na ostatnie wydarzenia z udziałem bramkarza Legii Warszawa Artura Boruca, który otrzymał czerwoną kartkę w spotkaniu z Wartą Poznań.

Artur Boruc nie dokończył niedzielnego spotkania Legii Warszawa z Wartą Poznań. Golkiper został ukarany czerwoną kartką po agresywnym zachowaniu w stosunku do Dawida Szymonowicza. Arbiter meczu Łukasz Kuźma podyktował ponadto rzut karny dla drużyny z Poznania.

Jagiellonia Białystok w żartobliwy sposób zaczepiła 41-latka. Nawiązała tym samym do nagrania Boruca z przeszłości, na którym naśladował i wyśmiewał akcent charakterystyczny dla mieszkańców Podlasia.

Na filmiku opublikowanym przez profil Jagiellonii Białystok wypowiada się klubowa maskotka, która daje Borucowi porady dotyczące prawidłowego zachowania. Pszczoła mówi o jego zachowaniu w trakcie spotkania z Wartą Poznań, a także o późniejszej aktywności w mediach społecznościowych, gdzie bramkarz Legii Warszawa podważał kompetencje sędziego.

Komisja Ligi podjęła w środę decyzję w sprawie Boruca. Został on ukarany zawieszeniem na najbliższe trzy ligowe spotkania, a ponadto musi zapłacić 25 tysięcy złotych kary.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy