Jagiellonia finalizuje bardzo ciekawy transfer obrońcy. Kapitan FC Viitorul

Jagiellonia finalizuje bardzo ciekawy transfer obrońcy. Kapitan FC Viitorul
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Viitorul

Bogdan Ţîru powinien w przeciągu kilku najbliższych dni zasilić szeregi Jagiellonii Białystok.

FC Viitorul poinformował w oficjalnym komunikacie, że udzielił zgody środkowemu obrońcy na udanie się do klubu z Podlasia w celu odbycia przez niego obligatoryjnych testów medycznych przed sfinalizowaniem swojego transferu do drużyny z PKO BP Ekstraklasy.

Oba zespoły osiągnęły już pełne porozumienie w kwestii wysokości kwoty odstępnego. Nieoficjalnie mówi się, że ma ona wynieść 600 tysięcy euro.

Na chwilę obecną nie znamy długości kontraktu 25-letniego zawodnika, którym najprawdopodobniej zwiąże się z Jagiellonią Białystok po przejściu szczegółowych badań.

Bogdan Ţîru pełnił funkcję kapitana i jedną z kluczowych ról w swoim obecnym zespole. W pierwszej części trwającego sezonu rozegrał w jego barwach 22 spotkania i strzelił w nich pięć bramek oraz zanotował jedną asystę.

Dwukrotny reprezentant Rumunii cieszył się sporym zainteresowaniem w ostatnich tygodniach. Tamtejsze media przekonywały nawet, że chęć zakontraktowania defensora przejawiało FCSB, ale nie było ponoć skłonne spełnić oczekiwań Viitorulu, który oczekiwał od swojego ligowego rywala oferty opiewającej na milion euro.

Prawdopodobny transfer z udziałem 25-latka może oznaczać, że „zielone światło” na opuszczenie klubu z Podlasia otrzyma Bartosz Kwiecień, który ma ponownie zasilić szeregi Korony Kielce.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny! Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny! Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy