Jagiellonia zamierza pożegnać się z trzema zawodnikami

Jagiellonia zamierza pożegnać się z trzema zawodnikami
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak pisze „Przegląd Sportowy”, Ognjen Mudrinski, Marko Poletanović oraz Krševan Santini w najbliższym czasie odejdą z Jagiellonii Białystok.

32-letni Santini oraz 28-letni Mudrinski trafili do klubu z Podlasia kilka miesięcy temu. Ten pierwszy, który jest bramkarzem, do tej pory nie zadebiutował w barwach Jagiellonii. Drugi wybiegał na murawy 10 razy, notując jedno trafienie (w meczu z Lechią Gdańsk, 1:1). Serbski atakujący z reguły jest tylko zmiennikiem. Ostatni raz znalazł się w wyjściowej jedenastce we wrześniu.

O wiele większy problem białostocki klub ma z Mudrinskim. Latem zapłacił za niego bowiem 500 tysięcy euro. Teraz jego działacze będą starali się odzyskać przynajmniej część tych pieniędzy.

Poletanović jest związany z Jagiellonią nieco dłużej, bo od zeszłego roku. W poprzednim sezonie rozegrał 25 spotkań w Ekstraklasie (dwie bramki i sześć asyst). W obecnych rozgrywkach spędził na jej murawach raptem 195 minut (dwa ostatnie podania).

Wszystko wskazuje na to, że cała trójka pożegna się z zajmująca siódme miejsce w ekstraklasowej tabeli Jagiellonią już zimą.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy