„Jak można utrzymywać kontakt z kimś takim?”. Maxi López o rodzinie Icardich

„Jak można utrzymywać kontakt z kimś takim?”. Maxi López o rodzinie Icardich
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com I La990

Maxi López wypowiedział się na temat swoich relacji z rodziną Icardich.

Do 2013 roku napastnik był związany z Wandą Narą. Para wzięła jednak rozwód, a Argentynka związała się z Mauro Icardim - kolegą z boiska jej dotychczasowego męża. Aktualnie jest ona również agentką gwiazdora Interu, co - szczególnie ostatnio - wzbudza wiele kontrowersji.

López został zapytany o kilka spraw dotyczących rodziny Icardich.

- Myślę, że to, co się ostatnio dzieje, jest efektem tego, iż władze Interu mają dość zachowania Wandy. Do tego dochodzi nieco słabsza piłkarska dyspozycja Icardiego.

- Dobrzy agenci potrafią zrobić różnicę. Potrafią odczytywać pewne rzeczy - wiedzą, kiedy można naciskać, a kiedy trzeba milczeć. Wydaje mi się, że gracz z jego boiskową jakością powinien być reprezentowany przez menedżera reprezentującego identyczny poziom.

- Swego czasu Wanda proponowała, że zostanie moim agentem. Nigdy jednak się na to nie zgodziłem. Trzeba oddzielać pracę od rodziny. Nie chciałem mieszać tych rzeczy. Myślę, że pośród wielu błędnych decyzji, które popełniałem, akurat ta była właściwa.

- Zawsze starałem się być dobry dla moich dzieci. Zależy mi na tym, by nie miały do mnie pretensji, gdy dorosną. Dlatego na wiele rzeczy nie reaguję, choć czasem odpowiadam, gdy jestem atakowany.

- Teraz nie widuję dzieci. Czasami nawet nie możemy porozmawiać przez telefon. Ostatni raz spotkaliśmy się w grudniu.

- Moje relacje z Wandą są skomplikowane. Brakuje harmonii. Przez długi czas kontaktowaliśmy się ze sobą wyłącznie poprzez prawników. Mauro ma identyczne nastawienie, a czasami nawet jeszcze gorsze. Z tego powodu postanowiłem nie utrzymywać z nim kontaktu. Kiedyś powiedziałem mu, że zrozumie pewne rzeczy, gdy zostanie ojcem, ale nic się nie zmieniło. Wczoraj na przykład mój syn miał urodziny i gdy zadzwoniłem do niego, przerwał połączenie - powiedział występujący obecnie w Vasco da Gama 34-letni López, dodając: - Jak można utrzymywać kontakt z kimś takim?

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy