Jak pech, to pech. Trzeci reprezentant Polski nie zagra z Czechami i Portugalią

Jak pech, to pech. Trzeci reprezentant Polski nie zagra z Czechami i Portugalią
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport.pl

Maciej Makuszewski najprawdopodobniej nie weźmie udział w listopadowym zgrupowaniu reprezentacji Polski - informuje „Sport.pl”

Doświadczony skrzydłowy otrzymał dwukrotnie powołanie do kadry narodowej od Jerzego Brzęczka, ale do tej pory nie udało mu się wykazać swoimi umiejętnościami przed nowym selekcjonerem.

Zawodnik Lecha Poznań w trakcie pierwszego zgrupowania nabawił się urazu mięśnia czworogłowego i musiał przedwcześnie opuścić szeregi „Biało-Czerwonych”. Z kolei w październikowych meczach jako jeden z nielicznych kadrowiczów nie rozegrał nawet minuty w spotkaniach przeciwko Portugalii (2:3) oraz Włochom (0:1).

Makuszewski bardzo mocno liczył na to, że otrzyma trzecie powołanie od Brzęczka na listopadowe potyczki i dostanie w końcu od niego szansę. Niestety wiele na to wskazuje, że nic takiego nie będzie miało miejsca, ponieważ według informacji przekazanych przez „Sport.pl”, piłkarz nabawił się kontuzji barku w trakcie starcia z Pogonią Szczecin (0:3) i teraz czeka go przynajmniej trzytygodniowa przerwa od treningów.

29-latek w trwającym sezonie zanotował pięć asyst w barwach „Kolejorza” w piętnastu występach.

Doświadczony skrzydłowy jest najprawdopodobniej już trzecim zawodnikiem wykluczonym z nadchodzącego zgrupowania kadry. Wcześniej z orbity zainteresowań Jerzego Brzęczka wypadli Arkadiusz Reca (więcej - TUTAJ) i Maciej Rybus (więcej - TUTAJ).

Przypominamy, że reprezentacja Polski w najbliższym czasie zmierzy się w towarzyskim meczu z Czechami (15 listopada o godz. 18:00 w Gdańsku) oraz w ostatnim pojedynku w Lidze Narodów przeciwko Portugalii (20 listopada o godz. 20:45 w Guimarães).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy