Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę

Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP SportoweFakty

Lechia Gdańsk otrzymała propozycję ze strony Wisły Płock za Jakuba Kałuzińskiego - poinformował Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty”.

Przedstawiciele „Biało-Zielonych” dążyli w ostatnich miesiącach do zawarcia nowego porozumienia z obiecującym pomocnikiem.

Młodzieżowy reprezentant Polski nie zaakceptował jednak zaproponowanych mu warunków i... za karę nie pojechał z pierwszym zespołem na obóz przygotowawczy do Turcji.

W ten sposób władze ekipy z województwa pomorskiego próbowały skłonić 20-letniego zawodnika do zmiany stanowiska, bo w przeciwnym razie nie wystąpi już najprawdopodobniej w ani jednym spotkaniu Lechii Gdańsk.

Jakub Kałuziński nie dał się złamać i w efekcie jego obecny pracodawca opublikował ostatnio komunikat o definitywnym porzuceniu starań o zatrzymanie wychowanka, który w tej sytuacji stanie się wolnym piłkarzem wraz z końcem czerwca bieżącego roku.

Nie można jednocześnie definitywnie wykluczyć tego, że „Biało-Zieloni” zdecydują się spieniężyć jeszcze młodzieżowego reprezentanta Polski w przypadku otrzymania odpowiedniej oferty.

I niewykluczone, że takowa napłynęła do Lechii Gdańsk ze strony ligowego rywala - Wisły Płock, o czym poinformował Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty”.

Jej wysokości nie jest na razie znana, ale z pewnością sam 20-letni pomocnik na brak zainteresowania nie będzie narzekał.

Kałuziński wystąpił w 20 meczach w tym sezonie i zanotował w nich trafienie oraz dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy