Jakub Kosecki zdegustowany meczem Ekstraklasy. „Przepraszam...”

Jakub Kosecki zdegustowany meczem Ekstraklasy. „Przepraszam...” fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jakub Kosecki [Instagram]

Jakub Kosecki był zdegustowany poziomem piątkowych meczów Ekstraklasy i dał temu upust za pośrednictwem Instagrama.

Oczekiwanie za nami. Ekstraklasa w piątek wróciła do gry, a na wstępie mierzyły się ze sobą Miedź Legnica i Radomiak Radom oraz Stal Mielec z Lechem Poznań. W obu tych spotkaniach nie padła nawet jedna bramka.

Wielu kibiców było zdegustowanych poziomem wspomnianych rywalizacji. Dezaprobatę za pośrednictwem Instagrama wyraził również Jakub Kosecki. Były reprezentant Polski był zdegustowany poczynaniami przedstawicieli naszej rodzimej ligi.

„Przepraszam, jeśli grając w polskiej Ekstraklasie kibice i widzowie musieli to oglądać, i męczyć się tak, jak ja się męczyłem, oglądając to widowisko, które zakończyło się kilka chwil temu. Ludzie biegający po boisku, bo ciężko mówić o graniu w piłkę, powinni się porządnie zastanowić, a ludzie odpowiedzialni za transfery odpocząć gdzieś na Karaibach. Ja już nie dojeżdżałem, więc odpuściłem i polecam to niektórym piłkarzom” - czytamy.

Jakuba Koseckiego może zatem rozczarować fakt, że w sobotę czekają nas trzy kolejne starcia w ramach Ekstraklasy. Już dziś na boisko wybiegną między innymi lider Ekstraklasy Raków Częstochowa, a także Widzew Łódź oraz Pogoń Szczecin.

Początek pierwszego meczu pomiędzy drużyną Marka Papszuna a Wartą Poznań o 15:00.

Więcej na temat: Jakub Kosecki Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy