James Maddison otwarty na hitowy transfer. Leicester City coraz bardziej pod ścianą

James Maddison otwarty na hitowy transfer. Leicester City coraz bardziej pod ścianą fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sports

Leicester City coraz poważniej musi brać pod uwagę potencjalne odejście Jamesa Maddisona. Sky Sports informuje, że gracz jest chętny na przenosiny do Arsenalu.

Menedżer Mikel Arteta liczy na duże wzmocnienia swojego składu, chcąc wykonać kolejny krok w kierunku odbudowy zespołu. O ostatnich sezonach kibice „Kanonierów” z pewnością chętnie by zapomnieli, Hiszpan zamierza dołożyć jednak wszelkich starań, by tym razem przynajmniej awansować do europejskich pucharów.

Żeby tak się stało, konieczna jest przebudowa. Po sprowadzeniu Nuno Tavaresa oraz Alberta Lokangi, londyńczycy rozbili bank, sprowadzając Bena White'a za Brighton & Hove Albion za około 50 milionów funtów. Na tym mogą jednak nie poprzestać, bowiem wciąż żywe jest zainteresowanie Jamesem Maddisonem.

Anglik sprawiał momentami problemy wychowawcze, ale Arteta zdaje się tym wcale nie przejmować. Bardziej skupia się na umiejętnościach pomocnika, a te są z naprawdę wysokiej półki. Sprawę z tego zdaje sobie również Leicester City, które robi co może, by zatrzymać jedną ze swoich gwiazd.

„Lisy” stawiają twarde warunki i żądają co najmniej 60-70 milionów funtów. Sky Sports twierdzi, że „The Gunners” chcą zbić ten upór oferując graczy na wymianę - mowa tu choćby o Joe Willocku, Reissie Nelsonie czy Eddie'im Nketiahu.

Teraz ekipa z Emirates Stadium ma po swojej stronie dodatkowy atut. Maddison wyraził chęć na przeprowadzkę i choć sam na razie nie naciska na transfer, jego wola może okazać się bardzo istotna w drodze do przekonania Leicester do sprzedaży.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy