Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął

Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął fot. FotoPyk
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Gazeta Pomorska

Dawid Janczyk z niewiadomych przyczyn nie zjawił się na swojej oficjalnej prezentacji we Flisaku Złotorii. Były napastnik Legii Warszawa po raz kolejny przepadł bez śladu.

32-latek miał podjąć kolejną próbę kontynuowania kariery piłkarskiej, ale wszystko wskazuje na to, że i tym razem zakończy się ona niepowodzeniem. Kilka dni temu Flisak Złotoria poinformował w mediach społecznościowych o rozmowach z byłym reprezentantem Polski. Szybko okazało się, że mowa o Dawidzie Janczyku, który co rusz daje o sobie znać w kontekście rozmów z kolejnymi klubami.

Tym razem wszystko było już zaplanowane, a od wielkiego comebacku na boisko brakowało w zasadzie jedynie testów. Problem w tym, że piłkarz się na nich nie pojawił. Klub ze Złotorii poinformował jedynie, że prezentacja nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od niego samego, a co do dalszych rozmów z Janczykiem, prowadzone miały być rozmowy z menedżerem zawodnika. „Gazeta Pomorska” twierdzi jednak, że negocjacji już nie będzie, ponieważ piłkarzy najzwyczajniej w świecie zniknął.

Nie wiadomo, co obecnie dzieje się z graczem, który niegdyś próbował swoich sił w CSKA Moskwa. Kontakt z nich kompletnie się urwał, a co gorsza - nie jest to pierwsza taka sytuacja w ostatnim czasie. Nie tak dawno temu piłkarz szukał powrotu do gry w barwach Odry Wodzisław, lecz i tam zniknął bez podania przyczyny.

Piłkarz nie ukrywa, że zmaga się z poważnymi problemami. Choroba alkoholowa wciąż daje mu się we znaki, a pomóc w walce z nią miała właśnie piłka nożna, na razie idzie to jednak jak po grudzie.

Flisak Złotoria planował naprawdę huczne przyjęcie dla pięciokrotnego reprezentanta Polski. Gracz miał zjawić się w czwartek na treningu, na który zaplanowano testy. Po nich miał się zmierzyć z piosenkarką Paulą Marciniak w specjalnym wyzwaniu, a następnie udać się na konferencję prasową do jednego z złotorskich lokali.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy