Janczyk wraca na boiska?

Janczyk wraca na boiska?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: KatowickiSport.pl

Bardzo blisko podpisania umowy z gliwickim Piastem jest Dawid Janczyk, w przeszłości znany z występów m.in. w barwach Legii czy CSKA Moskwa.

27-latek przebywa na testach w Gliwicach już od maja bieżącego roku, co czyni go najdłużej testowanym obecnie zawodnikiem w szeregach Piasta. Janczyk poddawany jest szczegółowej obserwacji, mającej na celu określenie jego aktualnej dyspozycji.

Sam zainteresowany wspomniał w rozmowie z dziennikarzami, że negocjuje już warunki stosownej umowy z nowym pracodawcą. Dodał, że wszystko powinno wyjaśnić się w przeciągu najbliższych dni, gdyż do omówienia zostały drobne szczegóły.

Dawid Janczyk to ciekawy przypadek w świecie polskiej piłki nożnej. Olbrzymi talent rodem z trafił do Legii, skąd dwa lata później przeniósł się do moskiewskiego CSKA. Jak sam twierdzi — była to błędna decyzja, która zahamowała jego rozwój. Podczas, jak i po pobycie w Rosji Janczyk był oskarżany o popadnięcie w alkoholizm, czemu kilkukrotnie zaprzeczał.

Więcej na temat: Dawid Janczyk Polska Piast Gliwice

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” FC Barcelona: Znana przyczyna „wędki” Sergiego Roberto FC Barcelona: Znana przyczyna „wędki” Sergiego Roberto Sporting wraca na tron po 19 latach przerwy. Mistrzostwo wywalczone w wielkim stylu [OFICJALNIE] Sporting wraca na tron po 19 latach przerwy. Mistrzostwo wywalczone w wielkim stylu [OFICJALNIE] Łukasz Piszczek na jeszcze jeden rok. Najlepsze rozwiązania zazwyczaj leżą pod nosem [FELIETON Pawła Grabowskiego] Łukasz Piszczek na jeszcze jeden rok. Najlepsze rozwiązania zazwyczaj leżą pod nosem [FELIETON Pawła Grabowskiego]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy