Janczyk wraca na boiska?

Janczyk wraca na boiska?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: KatowickiSport.pl

Bardzo blisko podpisania umowy z gliwickim Piastem jest Dawid Janczyk, w przeszłości znany z występów m.in. w barwach Legii czy CSKA Moskwa.

27-latek przebywa na testach w Gliwicach już od maja bieżącego roku, co czyni go najdłużej testowanym obecnie zawodnikiem w szeregach Piasta. Janczyk poddawany jest szczegółowej obserwacji, mającej na celu określenie jego aktualnej dyspozycji.

Sam zainteresowany wspomniał w rozmowie z dziennikarzami, że negocjuje już warunki stosownej umowy z nowym pracodawcą. Dodał, że wszystko powinno wyjaśnić się w przeciągu najbliższych dni, gdyż do omówienia zostały drobne szczegóły.

Dawid Janczyk to ciekawy przypadek w świecie polskiej piłki nożnej. Olbrzymi talent rodem z trafił do Legii, skąd dwa lata później przeniósł się do moskiewskiego CSKA. Jak sam twierdzi — była to błędna decyzja, która zahamowała jego rozwój. Podczas, jak i po pobycie w Rosji Janczyk był oskarżany o popadnięcie w alkoholizm, czemu kilkukrotnie zaprzeczał.

Więcej na temat: Dawid Janczyk Polska Piast Gliwice

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy