Janczyk wraca na boiska?

Janczyk wraca na boiska?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: KatowickiSport.pl

Bardzo blisko podpisania umowy z gliwickim Piastem jest Dawid Janczyk, w przeszłości znany z występów m.in. w barwach Legii czy CSKA Moskwa.

27-latek przebywa na testach w Gliwicach już od maja bieżącego roku, co czyni go najdłużej testowanym obecnie zawodnikiem w szeregach Piasta. Janczyk poddawany jest szczegółowej obserwacji, mającej na celu określenie jego aktualnej dyspozycji.

Sam zainteresowany wspomniał w rozmowie z dziennikarzami, że negocjuje już warunki stosownej umowy z nowym pracodawcą. Dodał, że wszystko powinno wyjaśnić się w przeciągu najbliższych dni, gdyż do omówienia zostały drobne szczegóły.

Dawid Janczyk to ciekawy przypadek w świecie polskiej piłki nożnej. Olbrzymi talent rodem z trafił do Legii, skąd dwa lata później przeniósł się do moskiewskiego CSKA. Jak sam twierdzi — była to błędna decyzja, która zahamowała jego rozwój. Podczas, jak i po pobycie w Rosji Janczyk był oskarżany o popadnięcie w alkoholizm, czemu kilkukrotnie zaprzeczał.

Więcej na temat: Dawid Janczyk Polska Piast Gliwice

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy