Jankowski zmienia klub

Jankowski zmienia klub
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Sport.pl | Ruch Chorzów

Maciej Jankowski odchodzi z Ruchu Chorzów. Taki komunikat podał trener "Niebieskich" Ján Kocian.

Jak podkreślił trener Ruchu, klub z Chorzowa przedstawił napastnikowi ofertę przedłużenia kontraktu, jednak ta została odrzucona. Trener "Niebieskich" podał również informację, że napastnik zwiąże się z Wisłą Kraków: - Chcieliśmy, żeby Jankowski został w Chorzowie, ale nie zaakceptował oferty Ruchu, tylko Wisły Kraków.

Jankowski trafił do Chorzowa w 2010 roku z KS Piaseczna. Pod koniec 2011 roku zadebiutował w reprezentacji Polski.

Wisła interesowała się napastnikiem z Chorzowa już od dawna. Jednak za każdym razem, kiedy do Ruchu wysyłana była oferta, nie potrafiła dogadać się w kwestii transferu zarówno z klubem jak i samym zawodnikiem.

Jankowski zaliczył w tym sezonie 24 występy, w których zdobył 4 bramki. Raz wystąpił także w rozgrywkach o Puchar Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy