Janusz Niedźwiedź przed meczem z Miedzią Legnica: Każdy mecz w tej lidze jest trudny

Janusz Niedźwiedź przed meczem z Miedzią Legnica: Każdy mecz w tej lidze jest trudny fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Widzew Łódź [YouTube]

Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa Łódź, wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Miedzią Legnica.

Najbliższy rywal „Czerwonej Armii” zaledwie po roku opuszcza ponownie Ekstraklasę. Ostatnie spotkania są zatem dla niego pożegnaniem.

Szkoleniowiec gości nie chciał skupiać się na przeciwniku i podkreślał, że najważniejsze będzie to, jak zagrają jego piłkarze.

– Ważne jest, co my chcemy zrobić – powiedział Janusz Niedźwiedź.

***

Tych czterech zawodników Miedzi Legnica zasługuje na pozostanie w Ekstraklasie

***

Mimo że 41-latkowi przychodzi zmierzyć ze spadkowiczem, absolutnie nie lekceważy on przeciwnika.

– Każdy mecz w tej lidze jest trudny i o punkty naprawdę jest ciężko. Tak do tego podchodzimy – oznajmił.

Dziś Widzew Łódź jest o krok od utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej.

– Od początku chcieliśmy myśleć tylko o kolejnym meczu, o wykonaniu tego, co mamy do zrobienia, a nie o sytuacji w tabeli – zauważył.

Przyjezdni do zawodów podchodzą z niekorzystną serią czterech porażek z rzędu. Lepsze były Stal Mielec, Piast Gliwice, Zagłębie Lubin oraz Raków Częstochowa, który zapewnił już sobie tytuł mistrzowski.

***

Raków Częstochowa będzie miał ciężary w eliminacjach Ligi Mistrzów. Znamy już pierwszych potencjalnych rywali

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy