Janusz Niedźwiedź zwolniony z Widzewa Łódź [OFICJALNIE]

Janusz Niedźwiedź zwolniony z Widzewa Łódź [OFICJALNIE] fot. Dziurek / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź poinformował o zwolnieniu ze stanowiska trenera pierwszej drużyny Janusza Niedźwiedzia.

To, co od jakiegoś czasu wydawało się nieuniknione, we wtorek potwierdzono - Janusz Niedźwiedź stracił pracę w Widzewie Łódź.

Ekipa, za której wyniki odpowiadał, spisywała się w tym sezonie poniżej oczekiwań. Do tego stopnia, że w ligowej zajmuje dopiero dwunaste miejsce z siedmioma punktami na koncie.

Jakby tego było mało, nie udało się wygrać trzech ostatnich meczów.

Dla sterników Widzewa Łódź to było już za wiele i potrzebny był wstrząs dla zespołu.

„Decyzją władz Klubu trener Janusz Niedźwiedź zakończył pracę w Widzewie Łódź. Szkoleniowiec prowadził pierwszy zespół od czerwca 2021 roku” - czytamy w oficjalnym komunikacie.

To właśnie za kadencji tego szkoleniowca Widzew Łódź awansował do Ekstraklasy.

Wkrótce powinniśmy poznać następcę Janusza Niedźwiedzia. Wszystko wskazuje na to, że schedę po nim przejmie Daniel Myśliwiec.

W tym przypadku mamy do czynienia z byłym trenerem Stali Rzeszów.

Jego debiut nastąpi prawdopodobnie 17 września. Wtedy Widzew Łódź zmierzy się u siebie z Cracovią w ramach Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy