Jardim o krok od powrotu na ławkę trenerską!

Jardim o krok od powrotu na ławkę trenerską!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arriyadiyah.com

Wszystko wskazuje na to, że Leonardo Jardim lada moment wróci do trenowania.

Portugalski szkoleniowiec pozostaje bezrobotny po tym, jak został zwolniony z AS Monaco, które fatalnie rozpoczęło sezon. Od tamtej pory Jardim był łączony z kilkoma europejskimi klubami. Jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego, ostatecznie podejmie on jednak pracę w Arabii Saudyjskiej.

44-latek przebywa już w Rijadzie i po ustaleniu ostatnich szczegółów zostanie trenerem Al-Nassr.

Ośmiokrotny mistrz Arabii Saudyjskiej obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli rodzimej ekstraklasy. W 11 dotychczasowych spotkaniach ekipa z Rijadu zdobyła 25 punktów. Z zawodników znanych z gry na europejskich boiskach występują w niej m.in. Ahmed Musa, Giuliano czy Nordin Amrabat. W latach 2014-2016 jej barwy reprezentował Adrian Mierzejewski.

Przypomnijmy, że w sezonie 2016/2017 Jardim niespodziewanie sięgnął z Monaco po mistrzostwo Francji, a także awansował z drużyną z księstwa do półfinału Ligi Mistrzów. Przed objęciem ASM Portugalczyk pracował m.in. w Bradze, Olympiakosie oraz Sportingu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy