Jarmołenko w Premier League? Mocny wpis agenta!

Jarmołenko w Premier League? Mocny wpis agenta!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Wraca temat Andrija Jarmołenki w Premier League.

Przed rokiem Ukrainiec był bliski transferu do Evertonu, który walczył o pozyskanie skrzydłowego. Ostatecznie do transakcji nie doszło, a piłkarz przedłużył umowę z Dynamem Kijów. Niewykluczone jednak, że w przyszłym sezonie zagra na Wyspach Brytyjskich.

Wczoraj na Anfield gościł bowiem agent zawodnika, Vadim Shabliy, który swoją wizytą w Anglii pochwalił się na Instagramie, dodając dość wymowne hashtagi. Przypomnijmy też, żę Jurgen Klopp interesował się 26-latkiem jeszcze, gdy prowadził Borussię Dortmund.

Również Dynamo Kijów jest otwarte na transfer. Ihor Surkis, prezydent klubu, oświadczył niedawno, że nie zamierza blokować rozwoju takich zawodników, jak Jarmołenko i zasugerował, że pieniądze z jego sprzedaży zostałyby zainwestowane w utalentowaną młodzież.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy