Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje, co osiągnie reprezentacja Polski na Euro 2020

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje, co osiągnie reprezentacja Polski na Euro 2020 fot. Super Express I Youtube
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, w rozmowie z „Super Expressem” wypowiedział się na temat reprezentacji Polski i jej występu na Euro 2020.

Podopieczni Jerzego Brzęczka wywalczyli awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy już w październiku. W ostatnich dniach, mając zapewnioną promocję, wygrali z Izraelem (2:1) oraz Słowenią (3:2). Teraz biało-czerwoni mogą już w pełni skupić się na przygotowaniach do turnieju mistrzowskiego.

Jak widzi występ polskich piłkarzy na ME Jackowski?

- Kibice będą musieli się przygotować na wielkie emocje, które zafunduje im polska drużyna. Ale nie przez to, że będą szli jak walec, ale przez to, że w trakcie rozgrywek będzie bardzo dużo momentów dramatycznych. Że ledwie, ledwie pójdziemy dalej. Ale będziemy szli. Mam wrażenie, że epopeja naszej drużyny skończy się, kiedy zostanie osiem zespołów w rozgrywkach, czyli ćwierćfinał. I wtedy - uważam - że wszystko pryśnie. Ale to i tak nie byłoby złe - przyznał jasnowidz w rozmowie z „Super Expressem”.

Polacy poznają grupowych rywali 30 listopada. Biało-czerwoni będą losowani z drugiego koszyka. Przyszłoroczne Euro rozpocznie się 12 czerwca.

Przypomnijmy, że na ostatnich Mistrzostwach Europy w 2016 roku reprezentacja Polski doszła do ćwierćfinału.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy