Javi Martinez o swoim powrocie na boisko

Javi Martinez o swoim powrocie na boisko
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Marca

Javi Martinez opowiedział mediom o swoim powrocie po kontuzji kolana.

27-letni stoper powrócił do gry po przerwie spowodowanej urazem rzepki, wcześniej zmagał się z zerwanym więzadłem krzyżowym. Z tego powodu w minionym sezonie wziął udział w zaledwie trzech spotkaniach. Teraz, po wyleczeniu kolejnej kontuzji, Hiszpan powoli powraca do składu Bayernu - w tej rundzie zaliczył już cztery występy.

- W pierwszych meczach po powrocie na boisko czułem się jakby znowu miał 17 lat i grał na tym poziomie po raz pierwszy. Po trzynastu miesiącach przerwy, wielu tygodniach ciężkiej pracy i kilku trudnych momentach, nie potrafię wyrazić radości z powodu ponownego dołączenia do zespołu. Jestem zachwycony. Z moim kolanem już wszystko jest w porządku, nie odczuwałem żadnego bólu ani żadnych innych reakcji. Przed powrotem na boisko nie czułem się jednak zbyt pewnie. Kiedy przez rok leczysz kontuzję, cały czas myślisz, czy uda ci się dojść do dawnego poziomu. Teraz mogę powiedzieć, że wszystko jest w porządku. Może nie jestem jeszcze gotowy na sto procent, ale forma przyjdzie z czasem - stwierdził obrońca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy