Javi Martínez odchodzi z Bayernu [OFICJALNIE]

Javi Martínez odchodzi z Bayernu [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bayern

Javi Martínez po zakończeniu sezonu opuści Bayern.

Na temat takiego scenariusza spekulowało się od dłuższego czasu. Dzisiaj Bayern potwierdził odejście Hiszpana wraz z końcem jego kontraktu. Strony wspólnie postanowiły nie przedłużać umowy. Monachijczycy serdecznie podziękowali defensywnemu pomocnikowi za dziewięć lat w klubie.

Martínez trafił do Bawarii w 2012 roku z Athletic Club za 40 milionów euro. Od tamtej pory rozegrał 266 meczów, notując 14 trafień i 11 asyst.

Lista trofeów zdobytych przez Martíneza z Bayernem jest długa. Znajduje się na niej osiem mistrzostw, pięć Pucharów i cztery Superpuchary Niemiec, a także po dwa triumfy w Lidze Mistrzów, Superpucharze Europy i Klubowych Mistrzostwach Świata.

Na razie nie jest przesądzone to, dokąd uda się 32-latek, ale jedną z bardziej prawdopodobnych opcji jest jego powrót do Bilbao.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy