Jay Rodriguez nie pojedzie na mundial

Jay Rodriguez nie pojedzie na mundial
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Southampton FC

Jay Rodriguez z powodu kontuzji, której doznał w czasie ostatniego ligowego spotkania z Manchesterem City nie pojedzie na zbliżające się Mistrzostwa Świata.

Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Napastnik Southampton zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i będzie musiał pauzować przez minimum sześć miesięcy.

24-latek w obecnym sezonie wystąpił dla "Świętych" w 39 spotkaniach, w których zdobył 17 bramek, dzięki czemu jest najskuteczniejszym strzelcem w zespole. Jego wysoka forma spowodowała, że stał się jednym z kandydatów do gry w reprezentacji Anglii na zbliżających się Mistrzostwach Świata.

- Jay jest oczywiście rozczarowany, ale jest zdecydowany wrócić do gry dla "Świętych" tak szybko, jak to będzie możliwe. Piłkarz prosił nas, abyśmy podziękowali wszystkich, którzy okazali mu swoją troskę i współczucie w czasie ostatnich 48 godzin, od kiedy odniósł kontuzję - powiedział Les Reed, dyrektor Southampton FC.

- Wszyscy w klubie chcemy teraz dla niego dobrze i będziemy go wspierać wraz z rodziną, aby zapewnić mu wznowienie międzynarodowej kariery, która będzie odgrywać ważną rolę w jego przyszłości - dodał 61-letni Anglik.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy