Jean-Clair Todibo z hitowym transferem na poziom Ligi Mistrzów?!

Jean-Clair Todibo z hitowym transferem na poziom Ligi Mistrzów?! fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mirror

Jean-Clair Todibo to główny kandydat do styczniowego transferu. Nowym chętnym na usługi defensora OGC Nice jest Newcastle United - informuje „Daily Mirror”.

Środkowy obrońca klub mógł zmienić już latem. Wtedy mówiło się o Manchesterze United, Paris Saint-Germain czy FC Barcelonie. Teraz temat powraca jak bumerang.

OGC Nice nie wyklucza sprzedaży swojej gwiazdy. Mało tego, pracodawca zdążył wycenić zawodnika i oczekuje za niego około 45,5 miliona euro, czyli równo 40 milionów funtów.

Cena jest podyktowana faktem, że w przypadku transferu „Le Gym” jest zmuszone oddać 20 procent zysku „Blaugranie”.

Jak podaje „Daily Mirror”, na horyzoncie pojawił się nowy gracz.

Zainteresowanie Jean-Clairem Todibo wykazuje Eddie Howe, czyli menedżer Newcastle United, który tak jak „Czerwone Diabły” oczekuje w zimie wzmocnienia pozycji stopera.

„Sroki” mają naprawdę wysoki budżet i z uwagi na występy w Lidze Mistrzów mogą sobie pozwolić na większy wydatek.

Aktualnie kontuzjowany jest Sven Botman. To jego zastąpić miałby Todibo.

Dwukrotny reprezentant Francji podczas trwającego sezonu zbiera pozytywne opinie, a jak dotąd w ekipie z Nicei uzbierał łącznie 114 występów, w tym jedenaście w tej kampanii.

***

Trzy wielkie firmy z Premier League ścigają się o reprezentanta Rumunii

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy