Jednak nie Brandt? Lazio ma na celowniku Brekalo

Jednak nie Brandt? Lazio ma na celowniku Brekalo
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazzetta dello Sport

W kręgu zainteresowań Lazio znalazł się Josip Brekalo - informuje „La Gazzetta dello Sport”.

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Josip Brekalo może latem poszukać dla siebie nowego klubu. Jeszcze na początku lipca zainteresowanie jego usługami przejawiał Inter Mediolan.

Minęło jednak od tamtej pory trochę czasu, a stosownej oferty w tej sprawie, jak nie było, tak nie ma. Z sytuacji może skorzystać ligowy rywal mistrzów Włoch.

Takie informacje podaje „La Gazzetta dello Sport”. Według tego źródła 23-latek przykuł uwagę Lazio.

Stołeczny zespół szuka zawodnika, który mógłby wzmocnić rywalizację na skrzydłach. Ostatnio w tym kontekście wymieniano Juliana Brandta z Borussii Dortmund. Teraz jednak Maurizio Sarri skłania się ku innej opcji.

Rozmowy w tej sprawie są dopiero na wstępnym etapie. Nawiązano do tej pory kontakt z agentem zawodnika, jak i z klubem. Na rozwój wydarzeń trzeba zatem zaczekać.

W tym przypadku w grę miałoby wchodzić wypożyczenie do 30 czerwca 2022 roku z opcją wykupu.

Brekalo rozegrał w poprzednim sezonie 33 mecze. W tym czasie strzelił siedem goli i zanotował cztery asysty.

Kontrakt wiąże go z Wolfsburgiem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy