Jednak nie Hugo Lloris? OGC Nice może przeprowadzić inny ciekawy transfer bramkarza

Jednak nie Hugo Lloris? OGC Nice może przeprowadzić inny ciekawy transfer bramkarza
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.net

OGC Nice zamierza już w styczniu sprowadzić nowego bramkarza. Aktualnie kandydatów jest dwóch: Ersin Destanoğlu i Steve Mandanda - podaje Footmercato.net.

Mandanda, który przez ostatnie lata miał niepodważalne miejsce w podstawowym składzie Olympique’u Marsylia, w tym sezonie pełni jedynie rolę rezerwowego. To mu się wyraźnie nie podoba.

36-latek chciałby wrócić do reprezentacji Francji i pojechać na Mistrzostwa Świata 2022. Do tego konieczne wydają się regularne występy. W związku z tym zawodnik nosi się z zamiarem zmiany kluby.

Jak dotąd zainteresowanie nim wyraziły AS Saint-Étienne oraz AS Monaco. Teraz do tego grona dołączyło OGC Nice.

„Le Gym” przewiduje, że podczas najbliższego lata odejdzie Walter Benítez i aby się odpowiednio przygotować, dąży do transferu nowego bramkarza kilka miesięcy wcześniej.

Pierwsze tropy prowadziły do Hugo Llorisa, który miał być zainteresowany powrotem do ojczyzny, ale dopiero po zakończeniu bieżących rozgrywek. Mając to na uwadze, ekipa z Nicei skierowała wzrok na wspomnianego Mandandę.

Według Footmercato.net zainteresowanie 34-krotnym reprezentantem „Trókolorowych” jest poważne, lecz w tej chwili priorytet dostały negocjacje w sprawie Ersina Destanoğlu. Plan B zostanie aktywowany dopiero w przypadku niepowodzenia operacji z udziałem golkipera Beşiktaşu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy