Jednak nie Juventus? Meunier o krok od Valencii

Jednak nie Juventus? Meunier o krok od Valencii fot. PSG
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RMC

Valencia zabiega o Thomasa Meuniera, donosi RMC.

Już jakiś czas temu jasne stało się, że Belg opuści Paryż. Zwolennikiem takowego ruchu jest szkoleniowiec mistrzów Francji, Thomas Tuchel. Niemiec nie widzi dla niego miejsca w swojej drużynie. Z tego względu dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

To spowodowało, iż wokół defensora pojawiło się wiele plotek, łączących go z przeprowadzką do Włoch. Tam miał wzmocnić Juventus. Wydaje się jednak, że z operacji nici.

Zdaniem francuskiej prasy, Meunier rzeczywiście zmieni barwy, jednak nie trafi na Półwysep Apeniński, a do Hiszpanii. O jego usługi zabiega bowiem Valencia.

28-latek w ciągu kilku najbliższych godzin ma przejść testy medyczne. Jeśli te wypadną po jego myśli, podpisze kontrakt. Szczegóły przeprowadzki nie są znane.

Belg trafił do Paris Saint-Germain latem 2016 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tego klubu 104 mecze i zdobył w nich 12 goli. Ponadto zanotował 20 asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy