Jednak nie Legia Warszawa. Damian Szymański o krok od AEK-u Ateny

Jednak nie Legia Warszawa. Damian Szymański o krok od AEK-u Ateny fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Koźmiński

Damian Szymański ma zostać nowym zawodnikiem AEK Ateny, o czym donosi Piotr Koźmiński.

Szymański, który trafił z Wisły Płock do Ahmata Grozny w styczniu minionego roku, ma tam problemy z regularnymi występami. To spowodowało, że w obliczu zbliżających się Mistrzostw Europy postanowił rozejrzeć się za nowym pracodawcą.

Początkowo mówiło się, że Szymański trafi na zasadzie transferu czasowego do warszawskiej Legii. Okazuje się jednak, że obierze zupełnie inny kierunek.

24-latek przeprowadza się bowiem do Grecji, a konkretnie AEK Ateny. Najprawdopodobniej we wtorek przejdzie testy medyczne. Po nich ustalone zostaną szczegóły samej transakcji oraz umowy.

Szymański to wychowanek MUKS-u Kraśnik, z którego przeniósł się potem do Stali Kraśnik i ostatecznie GKS-u Bełchatów. W 2016 roku dołączył do Jagiellonii Białystok, by rok później wzmocnić Wisłę Płock. Później natomiast obrał kierunek rosyjski.

W tym sezonie środkowy pomocnik wystąpił w zaledwie czterech meczach. Jeśli chodzi o jego kontrakt, to ten obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy