Jens Nowotny w Dinamo Zagrzeb !

Jens Nowotny w Dinamo Zagrzeb !
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Reprezentant Niemiec <b>Jens Nowotny</b> zmienił barwy klubowe. Jego nowym klubme zostało chorwackie Dinamo Zagrzeb. <br><br> Z nowym pracodawcą Jens podpisał 3-letni kontrakt. W ostatnim sezonie Niemiec rozegr(...)

Reprezentant Niemiec Jens Nowotny zmienił barwy klubowe. Jego nowym klubme zostało chorwackie Dinamo Zagrzeb.

Z nowym pracodawcą Jens podpisał 3-letni kontrakt. W ostatnim sezonie Niemiec rozegrał 14 spotkań w barwach Bayeru Leverkusen.

W swoeje karierze 47-krotny reprezentant Niemiec występował w : Karlsruhe i Bayer Leverkusen, w którym grał od 1996 roku.
Więcej na temat: Niemcy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy