Jérémie Boga dogadany z klubem. Transfer w ramach Serie A tuż-tuż

Jérémie Boga dogadany z klubem. Transfer w ramach Serie A tuż-tuż fot. Vincenzo Izzo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Jérémie Boga, piłkarz Sassuolo Calcio, osiągnął porozumienie w sprawie warunków kontraktu indywidualnego z Atalantą - poinformował Nicolò Schira.

Iworyjczyk od dwóch lat jest przymierzany do wielu ekip. Były to Inter Mediolan, Olympique Lyon, SSC Napoli czy OGC Nice, ale dziś wiele wskazuje na to, że wyląduje on w Atalancie.

Po rywalizacji bergamczyków z „Błękitnymi” oraz Szachtarem Donieck, wysunęli się oni na czoło wyścigu. Wszystko za sprawą konsensusu wypracowanego z piłkarzem odnośnie warunków współpracy do 30 czerwca 2026 roku.

Jak podaje Schira, teraz „Orobici” postarają się dojść do porozumienia z Sassuolo Calcio, pracodawcą 24-latka. Wstępnie oczekuje on 20 milionów euro.

Nominalny lewoskrzydłowy, który odnajduje się także jako cofnięty napastnik, w bieżącym sezonie przez problemy zdrowotne rozegrał jak dotąd osiem spotkań (trzy asysty). W ogólnym rozrachunku jest on już jednak o krok od dobicia do 100 występów w Serie A.

Jérémie Boga w przeszłości szkolił się w akademii młodzieżowej Chelsea, ale tam nie otrzymał szansy pokazania swoich umiejętności. Latem 2018 roku zakończyć definitywnie współpracę z „The Blues”, stając się bohaterem transferu wartego 10 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy