Jérémy Doku stara się rozkręcić karierę. Zainteresowanie z Premier League

Jérémy Doku stara się rozkręcić karierę. Zainteresowanie z Premier League fot. Alizada Studios / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.net

Jérémy Doku znalazł się na celowniku Southampton. Anglicy już rozpoczęli starania o zawodnika Stade Rennais - podaje Footmercato.net.

„Święci” próbują odbić się od dna ligowej tabeli. W listopadzie zespół przejął Nathan Jones, a sprowadzeni zostali Mislav Oršić i Carlos Alcaráz. Wydaje się, że to dopiero początek zmian kadrowych.

Klub Premier League ustawił się w kolejce po wyróżniającego się podczas EURO 2020 piłkarza reprezentacji Belgii.

Już wtedy nominalnemu prawoskrzydłowemu wróżono odejście ze Stade Rennais, ale mimo połączenia z FC Barceloną został on we Francji.

Od tego czasu kariera Jérémy’ego Doku praktycznie stanęła w miejscu. Dobitnie pokazują to liczby z trwającego sezonu - 13 meczów oraz gol.

Footmercato.net donosi, że Southampton złożyło formalne zapytanie o 20-latka. Celem jest wybadanie szans na styczniowy transfer.

Przeprowadzka do Anglii zawodnika obdarzonego znakomitą techniką mogłaby obudzić jego karierę i stanowić wstęp do gry w zdecydowanie lepszej ekipie.

Dwunastokrotny reprezentant Belgii kosztował klub z Bretanii 26,5 miliona euro. Szanse na odzyskanie tej kwoty w tym momencie są znikome.

Bardziej prawdopodobne jest wypożyczenie z opcją lub obowiązkiem wykupu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy