Jesé Rodríguez jednak zostanie w Realu Betis?!

Jesé Rodríguez jednak zostanie w Realu Betis?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Paris United

Według najnowszych wieści coraz bardziej prawdopodobne jest to, że Real Betis przedłuży pobyt Jesé Rodrígueza w swoim zespole.

Latem 2016 roku Hiszpan został bohaterem dużego transferu o wartości 25 milionów euro. Od początku jednak jego współpraca z Paris Saint-Germain nie układała się po myśli władz klubu. W związku z tym już pół roku później lewoskrzydłowy, który może grać także w ataku, powędrował na wypożyczenie do UD Las Palmas.

Później na tych samych zasadach był on przenoszony kolejno do Stoke City i Realu Betis. W Sewilli spędził on ostatnie pół roku i choć nie grzeszył dyspozycją, to istnieją ogromne szanse na jego pozostanie na Benito Villamarín. 

Jak bowiem informuje Paris United, zarówno zawodnikowi, jak i władzom „Los Verdiblancos” zależy na przedłużeniu współpracy. Dlatego też nie było problemów z wypracowanie warunków umowy indywidualnej. 

Teraz przed dyrekcją hiszpańskiej drużyny najtrudniejsza część zadania. Mianowicie, dojście do porozumienia z mistrzami Francji w kwestii kwoty transferu definitywnego. Na ten moment paryżanie mają oczekiwać za 26-latka co najmniej pięciu milionów euro, na zapłacenie których nie chcą zgodzić się sewilczycy. Pomimo tego, bacząc na fakt, że Paris Saint-Germain chce się pozbyć iberyjskiego zawodnika, prędzej czy później konsensus powinien zostać znaleziony. 

Nim Jesé Rodríguez przeniósł się nad Sekwanę, bronił barw Realu Madryt, którego zresztą jest wychowankiem. Jak dotąd w zespole ze stolicy Francji Hiszpan rozegrał ledwie 15 spotkań. W tym czasie dwa razy znalazł drogę do bramki rywali. 

Realowi Betis zależy na zakontraktowaniu 26-latka, bowiem obecnie w kadrze zespołu jest tylko jeden nominalny napastnik, a piłkarz o uzdolnieniu muzycznym na Benito Villamarín grał głównie w ataku. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy