Jesé w trudnej sytuacji. Nie chcą go w Sportingu i PSG!

Jesé w trudnej sytuacji. Nie chcą go w Sportingu i PSG!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: A Bola

Tuż przed zamknięciem letniego okna transferowego Jesé został wypożyczony do Sportingu. Hiszpan w Portugalii zwyczajnie się nie sprawdził, dlatego lizbończycy postanowili skrócić jego wypożyczenie. Na to jednak zgody nie wyraziło Paris Saint-Germain.

Niegdyś jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy wywodzących się z akademii Realu Madryt od dwóch lat tuła się po klubach, szukając gdzieś zagubionej formy. Problem w tym, że do tej pory jej nie odnalazł i chociaż otrzymał on szansę regularnych występów w Sportingu, na niewiele się to zdało.

Jak informuje bowiem „A Bola”, zgodnie z tym o czym wcześniej spekulowano, czwarta ekipa Liga NOS postanowiła skrócić jego wypożyczenie, co w dużej mierze jest spowodowane koniecznością płacenia mu wysokiego jak na realia panującego w Portugalii wynagrodzenia. Przypomnijmy, że Hiszpan inkasuje dwa miliony euro rocznie, a jego dorobek zaledwie jednego trafienia w 17 występach sprawia, że to nie jest opłacalna inwestycja dla lizbończyków.

Pomimo tego wygląda na to, że w najbliższym czasie Sporting będzie skazany na dalsze inwestowanie w 26-latka, gdyż Paris Saint-Germain, czyli klub macierzysty pięciokrotnego reprezentanta „La Furia Roja” w sekcji U-21, zwyczajnie nie zgodził się na zmienienie warunków umowy zawartej z Portugalczykami.

W efekcie Jesé ma ogromny problem. Ta sytuacja jasno bowiem pokazuje, że lewoskrzydłowy jest niechciany nie tylko w zespole „Lwów”, ale i paryżan, z którymi wiąże go kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Inter Mediolan nie zapłacił bonusu za Romelu Lukaku. Manchester United chce w zamian piłkarza Inter Mediolan nie zapłacił bonusu za Romelu Lukaku. Manchester United chce w zamian piłkarza Erwin Tumirí przeżył katastrofę samolotu z piłkarzami Chapecoense. Teraz znów uniknął śmierci po tragicznym wypadku autobusu Erwin Tumirí przeżył katastrofę samolotu z piłkarzami Chapecoense. Teraz znów uniknął śmierci po tragicznym wypadku autobusu Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Szczęsny w dobrej formie przed zgrupowaniem reprezentacji. Obronił karnego i zanotował piąte czyste konto w Serie A Szczęsny w dobrej formie przed zgrupowaniem reprezentacji. Obronił karnego i zanotował piąte czyste konto w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy