„Jeśli miałbym obstawić pieniądze”. Dziennikarz prognozuje przyszłość Macieja Skorży

„Jeśli miałbym obstawić pieniądze”. Dziennikarz prognozuje przyszłość Macieja Skorży fot. Zhang Xiaoyu/Xinhua/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Damian Smyk

Maciej Skorża po sezonie odejdzie z Urawa Red Diamonds. Gdzie trafi? Na ten temat wypowiedział się na Twitterze Damian Smyk.

Maciej Skorża ma ważny kontrakt z Urawa Red Diamonds do 31 stycznia 2024 roku. Już teraz wiadomo, że nie zostanie przedłużony, o czym szkoleniowiec powiedział na łamach oficjalnej klubowej strony.

- Zdecydowałem się ustąpić ze stanowiska menedżera Urawa Red Diamonds po tym sezonie. To dla mnie trudna decyzja, bo byłem we wspaniałym miejscu, dlatego nie jest mi łatwo. Priorytetem jest jednak rodzina i to w związku z nią muszę odejść - stwierdził.

Przed 51-latkiem jeszcze jedno duże wyzwanie - Klubowe Mistrzostwa Świata, które zorganizuje Arabia Saudyjska w dniach 12-22 grudnia. A co po nich?

W ostatnich dniach w mediach rozgorzała dyskusja na temat przyszłości Macieja Skorży. Pojawiły się informacje, że o jego plany rozpytywał były pracodawca - Lech Poznań. Ten ruch wydaje się raczej mało prawdopodobny.

Zagraniczne media łączyły z kolei Polaka z objęciem jednej z ekip na Bliskim Wschodzie.

Podobnego zdania jest Damian Smyk, który podzielił się swoją prognozą za pośrednictwem Twittera.

„Jeśli miałbym obstawiać pieniądze na to, gdzie trafi Maciej Skorża, to stawiałbym na ligę arabską.

Ale chciałbym go w mocnym klubie z lig 7-13 Europy. Triumf w Azjatyckiej LM to mocny wpis w CV, więc wierzę w zainteresowanie. Dobrze, gdyby ktoś naszym trenerom przetarł szlak” - napisał.

Maciej Skorża prowadził Urawę Red Diamonds od lutego 2023 roku. W tym czasie sięgnął z tym zespołem po Azjatycką Ligę Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy