Jesse Lingard otrzymał ofertę z Premier League

Jesse Lingard otrzymał ofertę z Premier League fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Jesse Lingard zmieni klub wewnątrz Premier League? Jest to możliwy scenariusz, bo chce go West Ham United - informuje „Daily Mail”.

Rundę wiosenną sezonu 2020/2021 Jesse Lingard spędził na wypożyczeniu z Manchesteru United do West Hamu. W stolicy Wielkiej Brytanii pomocnik wyraźnie odżył i miał nadzieję, że po powrocie na Old Trafford będzie odgrywał znaczącą rolę.

Rzeczywistość okazała się jednak brutalna, bo 29-latek nie był w stanie nawiązać do tego, co prezentował w barwach „Młotów”. 30 czerwca 2022 roku wygasa jego kontrakt z „Czerwonymi Diabłami”, a szanse, że nadal będzie tam występował, są nikłe.

Z tego powodu Anglik musi szukać dla siebie innych opcji i wiele jest przesłanek ku temu, że chętnych nie brakuje. Niedawno mówiono o zainteresowaniu nim ze strony takich ekip jak Newcastle United, AC Milan, Juventus oraz Paris Saint-Germain. Wydaje się jednak, że najbliżej mu do West Hamu.

Według „Daily Mail” właśnie ta ekipa złożyła w ostatnich dniach propozycję kontraktu temu zawodnikowi. On na razie nie podjął jeszcze decyzji, ale wydaje się, że szanse na powrót do West Hamu są całkiem duże.

Ofensywny pomocnik, który występował też na wypożyczeniach w Leicester City oraz Brighton, rozegrał w tym sezonie łącznie 22 mecze, notując dwa gole i asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan Wisła Puławy sięga po ofensywnego pomocnika z czwartej ligi hiszpańskiej Wisła Puławy sięga po ofensywnego pomocnika z czwartej ligi hiszpańskiej Bayern Monachium ma nowego kandydata na następcę Roberta Lewandowskiego. Potrzeba około 50 milionów euro Bayern Monachium ma nowego kandydata na następcę Roberta Lewandowskiego. Potrzeba około 50 milionów euro Lech Poznań domyka następny transfer. Testy medyczne Lech Poznań domyka następny transfer. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy