Jest drugi chętny na Pierre'a-Emericka Aubameyanga

Jest drugi chętny na Pierre'a-Emericka Aubameyanga fot. Miguel Ruiz | FC Barcelona
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gerard Romero [Twitter]

Nie tylko Chelsea jest zainteresowana pozyskaniem Pierre'a-Emericka Aubameyanga z Barcelony - podaje Gerard Romero.

Jak poinformował Gerard Romero, Chelsea wciąż mocno naciska na transfer Pierre'a-Emericka Aubameyanga, ale do licytacji o Gabończyka włączył się również Manchester United. „Czerwone Diabły” podobnie jak londyńczycy również chętnie zobaczyłyby 33-letniego napastnika w swoich barwach. Piłkarz na razie milczy.

Jak podawali wcześniej dziennikarze Relevo, Barcelona jest skłonna pożegnać się z Aubameyangiem, jeśli na stole pojawi się oferta w wysokości 25 milionów euro. To samo źródło przekazało, że pierwsza oferta Chelsea w wysokości 14 milionów euro została odrzucona przez Katalończyków.

Zdaniem Romero prowadzący Barcelonę Xavi wolałby, żeby Aubameyang został w zespole na ten sezon.

Niewątpliwym atutem po stronie Chelsea w przypadku walki o podpis „Auby” jest osoba trenera Thomaa Tuchela, z którym piłkarz współpracował już w Borussii Dortmund. Manchester United nie ma takiego asa w rękawie, co nie oznacza, że nie może przedstawić zawodnikowi atrakcyjnych warunków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy