Jest drugi chętny na Pierre'a-Emericka Aubameyanga

Jest drugi chętny na Pierre'a-Emericka Aubameyanga fot. Miguel Ruiz | FC Barcelona
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gerard Romero [Twitter]

Nie tylko Chelsea jest zainteresowana pozyskaniem Pierre'a-Emericka Aubameyanga z Barcelony - podaje Gerard Romero.

Jak poinformował Gerard Romero, Chelsea wciąż mocno naciska na transfer Pierre'a-Emericka Aubameyanga, ale do licytacji o Gabończyka włączył się również Manchester United. „Czerwone Diabły” podobnie jak londyńczycy również chętnie zobaczyłyby 33-letniego napastnika w swoich barwach. Piłkarz na razie milczy.

Jak podawali wcześniej dziennikarze Relevo, Barcelona jest skłonna pożegnać się z Aubameyangiem, jeśli na stole pojawi się oferta w wysokości 25 milionów euro. To samo źródło przekazało, że pierwsza oferta Chelsea w wysokości 14 milionów euro została odrzucona przez Katalończyków.

Zdaniem Romero prowadzący Barcelonę Xavi wolałby, żeby Aubameyang został w zespole na ten sezon.

Niewątpliwym atutem po stronie Chelsea w przypadku walki o podpis „Auby” jest osoba trenera Thomaa Tuchela, z którym piłkarz współpracował już w Borussii Dortmund. Manchester United nie ma takiego asa w rękawie, co nie oznacza, że nie może przedstawić zawodnikowi atrakcyjnych warunków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy