Jest oferta za Joveticia

Jest oferta za Joveticia
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Calciomercato.com

Spartak próbuje sprowadzić Stevana Joveticia.

Czarnogórzec latem prawdopodobnie zmieni klub, gdyż Manchester City nie wiąże z nim żadnych planów, a Inter na chwilę obecną nie zamierza skorzystać z przysługującej mu klauzuli wykupu. Napastnik zdobył tylko sześć bramek w 26 meczach w Serie A i jego wypożyczenie ocenia się w kategoriach rozczarowania.

Opcją dla wychowanka Partizana mogą być przenosiny do Rosji. Wspomniany klub z Moskwy zaoferował Anglikom oczekiwane 14,5 miliona euro i może liczyć, że propozycja ta zostanie zaakceptowana. Zgodę musi wyrazić również sam zawodnik, który póki co chciałby pozostać w Anglii lub dołączyć do innego włoskiego zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy