2024-10-02 21:38:20; Aktualizacja: 2 godziny temu
„Jesteśmy z was niesłychanie dumni”. Gonçalo Feio w przerwie meczu z Górnikiem Zabrze Fot. Legia Warszawa [YouTube]
Antoni Obrębski
Antoni Obrębski Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa zremisowała z Górnikiem Zabrze 1:1 w ostatniej kolejce Ekstraklasy. Gonçalo Feio w przerwie był zachwycony swoimi podopiecznymi.

Legia Warszawa zremisowała 1:1 z Górnikiem Zabrze w ostatniej kolejce Ekstraklasy. Rozczarowujące wyniki, jakie w ostatnim czasie notują „Wojskowi”, sprawiły, że kibice nie są zadowoleni z ekipy.

Spotkanie z zabrzanami jednak wcale nie było w wykonaniu stołecznych złe. Tak również uważa trener legionistów, Gonçalo Feio, który był wręcz zachwycony swoimi podopiecznymi. Choćby na konferencji prasowej wypowiadał się w takim tonie o owej rywalizacji.

Jak się jednak okazuje, w przerwie spotkania również był ze swoich graczy zadowolony. Widać to dosadnie w serii vlogów „Legia Inside” na kanale klubu w serwisie YouTube.

- Słuchajcie. Sprawiacie, że wszyscy jesteśmy z was niesłychanie dumni. Mecz trwa 90 minut. Na ten moment mamy dobry pressing, wychodzą pojedynki, mamy posiadanie. Końcówka pierwszej połowy była niesamowita. Lecimy dalej. Kolejny krok, idziemy po więcej. Wszystko jasne? Wierzycie w zwycięstwo?! - brzmiała przemowa 34-latka.

Legia na ten moment ma 15 punktów po dziesięciu kolejkach ligowych. Pozwoliło to na uplasowanie się na siódmej lokacie w tabeli. Drużyna byłego szkoleniowca Motoru Lublin ma przed sobą inaugurację w Lidze Konferencji 3 października na własnym stadionie. Jej rywalem będzie Real Betis.