Jeszcze przed transferem, a już zagrożenie dla Piątka. „Drzwi dla niego są zawsze otwarte”

Jeszcze przed transferem, a już zagrożenie dla Piątka. „Drzwi dla niego są zawsze otwarte”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: RMC Sport

Krzysztof Piątek będzie musiał uważać przy wyborze nowego klubu, by przypadkiem nie natrafić na groźnego konkurenta.

Znakomite wejście na włoskie boiska sprawiły, że Polak zyskał wielu sympatyków nie tylko wśród kibiców Genoi. Jego występy uważnie obserwują największe kluby z całych Włoch oraz kilka znanych ekip z Europy. Największe zainteresowanie do tej pory wyrażało Napoli, które zabiega o to, żeby wyprzedzić konkurencję i już teraz zapewnić sobie usługi Polaka.

Ostatnia oferta miała wynosić 35 milionów euro i zakładała wykup już w styczniu oraz natychmiastowe wypożyczenie z powrotem do „Rossoblu” do końca sezonu. W ten sposób genueńczycy spełniliby swój zamiar zatrzymania snajpera do końca kampanii. Propozycja została jednak odrzucona, ponieważ ekipa ze Stadio Luigi Ferraris wierzy w jeszcze większy zarobek.

Dłuższe oczekiwanie może też wyjść na dobre samemu Piątkowi, bowiem Napoli nie interesuje się wyłącznie nim. Przed meczem z Paris Saint-Germain prezydent Napoli, Aurelio De Laurentiis, stwierdził, że z wielką chęcią sprowadziłby z powrotem napastnika paryżan, Edinsona Cavaniego, który przy odpowiednim przebiegu wydarzeń mógłby być konkurentem Piątka.

- On zawsze jest w moim sercu. Sprowadziłem go z Palermo, z nami nauczył się być świetnym napastnikiem, zawsze strzelał ponad 30 goli w sezonie - powiedział ekscentryczny działacz w wywiadzie dla „RMC Sport”.

- Zawsze byliśmy przyjaciółmi. To niesamowity piłkarz i drzwi dla niego zawsze będą otwarte. Jeśli tylko zaakceptuje niższą pensję, zapraszamy go. On mógłby być perfekcyjnym napastnikiem dla Ancelottiego. Problem w tym, że piłkarze mają drużynę w sercu, ale w ręce jest już portfel. Zdarzały nam się nieporozumienia, ale nigdy nas nie rozczarował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy