Jeż w Zagłębiu Lubin?

Jeż w Zagłębiu Lubin?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Przegląd Sportowy

Mistrz wiosny polskiej Ekstraklasy planuje solidne wzmocnienia. Na celowniku klubu znalazł się słowacki pomocnik Polonii Warszawa.

Jak donosi Przegląd Sportowy, trener lubińskiego zespołu, Pavel Hapal, chętnie zobaczyłby u siebie Roberta Jeża. Obaj panowie znają się doskonale z MSK Żylina. Jeż był wtedy gwiazdą u trenera Hapala.

Jednak transfer wcale nie będzie należał do najłatwiejszych. Właściciel Czarnych Koszul, Józef Wojciechowski chciałby dostać takie pieniądze, aby zwróciły mu się środki, które wyłożył na sprowadzenie Jeża do zespołu z Konwiktorskiej. Przypomnijmy, że trafił on do Polonii w pakiecie z Danielem Sikorskim przed sezonem 2011/2012 z Górnika Zabrze za 3 miliony złotych.

– Wydaje mi się, że prezes Wojciechowski musiał tak powiedzieć, ale życie pokaże, za kogo uda mu się odzyskać pieniądze. Zapewne z każdym zainteresowanym usiądzie do stołu i się zastanowi, czy warto zejść z ceny – mówi Paweł Zimończyk, menedżer Jeża i Sikorskiego.

Jeż, którego możliwość pozyskania Zagłębie sondowało już w zimie 2012, przechodzi obecnie rehabilitację po artroskopii kolana. – Operacja nie była poważna. Kolano zostało oczyszczone, łękotka nie została naruszona. Za kilka tygodni będzie gotowy do treningów z pełnym obciążeniem – informuje Zimończyk.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy