João Lucas nie żyje

João Lucas nie żyje
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Telegraf

João Lucas, były pomocnik Académica de Coimbra, Boavista FC oraz FK Crvena Zvezda, zmarł na atak serca, poinformowały portugalskie media. Miał zaledwie 35 lat.

Portugalczyk trafił do Belgradu latem 2007 roku z Boavisty. W czerwono-białych barwach zagrał 23 spotkania i zdobył jedną bramkę, jednak w marcu 2008 roku musiał zawiesić buty na kołku. Lekarze wykryli u niego problemy z sercem i powiadomili, że jeśli będzie kontynuował karierę, może ryzykować nawet życie.

- To najcięższy moment w moim życiu, ale muszę podziękować wszystkim tutaj, w Belgradzie, za to, że byli ze mną przez ostatnie dwa miesiące. To wsparcie oznacza dla mnie bardzo dużo. Teraz muszę skupić się na normalnym życiu i znaleźć jakieś nowe zajęcie. Nie wiem jeszcze, co będę robił, na razie muszę wypoczywać - mówił, wtedy 28-letni, João Lucas podczas konferencji prasowej, na której ogłosił zakończenie kariery.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy