Joaquín nie na sprzedaż

Joaquín nie na sprzedaż
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Firenzeviola

Prezydent Fiorentiny Andrea Della Valle jasno oznajmił, iż Joaquín nie opuści klubu ze Stadio Artemio Franchi.

Jeszcze w niedzielę można było usłyszeć o rychłych przenosinach 34-latka do Betisu, zwłaszcza, że zapewniał o tym szkoleniowiec drużyny z Andaluzji Pepe Mel. Sam zawodnik również nie pozostawiał złudzeń w kwestii opusczenia "Violi" i dołączenia do zespołu, w którym grał w latach 1999-2006.

Jak się jednak okazuje, pomocnik nie trafi na Półwysep Iberyjski. Gracz ma bowiem stanowić ważne ogniwo w klubie z Florencji w tym sezonie.

- Rozmawiałem z Joaquinem i on oznajmił mi, że chce wrócić do domu, ale nie jest to odpowiedni czas, ponieważ stanie się kluczową postacią w naszym projekcie. Ten zawodnik nie znajduje się na liście transferowej, tak jak zresztą inni nasi piłkarze - powiedział Andrea Della Valle.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mainz cieszy się z utrzymania, jakby wygrało Bundesligę. Ale jest z czego - to historyczny wyczyn Mainz cieszy się z utrzymania, jakby wygrało Bundesligę. Ale jest z czego - to historyczny wyczyn Jagiellonia Białystok: Czterech piłkarzy odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok: Czterech piłkarzy odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Chelsea: Dziewczyna Tammy'ego Abrahama wściekła na Thomasa Tuchela Chelsea: Dziewczyna Tammy'ego Abrahama wściekła na Thomasa Tuchela Bielik o kontuzji: Trudno sobie wyobrazić, w jakim stanie byłem Bielik o kontuzji: Trudno sobie wyobrazić, w jakim stanie byłem Legia Warszawa finalizuje dwa transfery. Ogłoszenie zaraz po zakończeniu sezonu Ekstraklasy Legia Warszawa finalizuje dwa transfery. Ogłoszenie zaraz po zakończeniu sezonu Ekstraklasy Real Madryt powalczy z Niemcami o Raúla?! Real Madryt powalczy z Niemcami o Raúla?! Real Madryt: Zinédine Zidane odchodzi. Faworyt do zastąpienia Francuza Real Madryt: Zinédine Zidane odchodzi. Faworyt do zastąpienia Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy